Az osztály dolgozói

 "Részben rendezett rendszerek" csoport
  Börzsönyi Tamás csoportvezető
fizikus, Ph.D.
borzsonyi.tamas@wigner.hu
  Bakonyi Imre
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
bakonyi.imre@wigner.hu
  Buka Ágnes
fizikus, a fiz. tud. doktora
buka.agnes@wigner.hu
  Éber Nándor
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa, tudományos főmunkatárs
eber.nandor@wigner.hu
  Fan Bo
fan.bo@wigner.hu
  Jákli Antal
fizikus, a fiz. tud. doktora,
jakli.antal@wigner.hu
  Jánossy István
fizikus, a fiz. tud. doktora
janossy.istvan@wigner.hu
  Kenderesi Viktor
asszisztens, műszaki ügyintéző
kenderesi.viktor@wigner.hu
  Máthé Marcell Tibor
fizikus, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
mathe.marcell.tibor@wigner.hu
  Nassrah Ameer
fizikus, Ph.D. hallgató, fiatal kutató
nassrah.ameer@wigner.hu
  Péter László
vegyész, a kém. tud. doktora, tudományos tanácsadó
peter.laszlo@wigner.hu
  Salamon Péter
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
salamon.peter@wigner.hu
salapeter@gmail.com
  Somfai Ellák
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
somfai.ellak@wigner.hu
  Tóth Katona Tibor
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
tothkatona.tibor@wigner.hu
  Zalka Dóra
vegyész, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
zalka.dora@wigner.hu
 "Elektromos gázkisülések" csoport
  Kutasi Kinga csoportvezető
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
kutasi.kinga@wigner.hu
kutasi@sunserv.kfki.hu
  Albert Andrea
albertandrea@szfki.hu
  Derzsi Aranka
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
derzsi.aranka@wigner.hu
derzsi@mail.kfki.hu
  Donkó Zoltán
villamosmérnök, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
donko.zoltan@wigner.hu
donko@sunserv.kfki.hu
  Hartmann Péter
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
hartmann.peter@wigner.hu
hartmann@mail.kfki.hu
  Horváth Benedek
fizikus, Ph.D. hallgató
horvath.benedek@wigner.hu
  Szűcs Tibor
technikus
szucs.tibor@wigner.hu
tibor.szucs59@gmail.com
  Vass Máté
fizikus, Ph.D. hallgató
vass.mate@wigner.hu
 "Folyadékszerkezet" csoport
  Jóvári Pál csoportvezető
fizikus, a fiz. tud. doktora, tudományos tanácsadó
jovari.pal@wigner.hu
jovari@sunserv.kfki.hu
  Kőszegi László
fizikus, Ph.D.,
koszegi.laszlo@wigner.hu
  Némethné Pethes Ildikó
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
pethes.ildiko@wigner.hu
  Pothoczki Szilvia
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
pothoczki.szilvia@wigner.hu
  Pusztai László
vegyész, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
pusztai.laszlo@wigner.hu
  Temleitner László
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
temleitner.laszlo@wigner.hu