SZFI Elméleti Szilárdtestfizika Osztály

OSZTÁLYVEZETŐ
 Újfalussy Balázs
fizikus, Ph.D.
ujfalussy.balazs@wigner.hu
+36 1 392 2222 / 1171

Az osztály dolgozói

 Erősen korrelált rendszerek "Lendület " kutatócsoport
Legeza Őrs csoportvezető
fizikus, Ph.D.
+36 1 392 2222 / 1912legeza.ors@wigner.hu
Barcza Gergely
+36 1 392 2222 / 1190barcza.gergely@wigner.hu
Csirik Mihály András
fizikus, Ph.D. hallgató, fiatal kutató
+36 1 392 2222 / 1190csirik.mihaly@wigner.hu
Hagymási Imre
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1190hagymasi.imre@wigner.hu
Máté Mihály
fizikus, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 3046mate.mihaly@wigner.hu
Mosoni Tamás
villamosmérnök
+36 1 392 2222 / 1938mosoni.tamas@wigner.hu
Szalay Szilárd
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 3046szalay.szilard@wigner.hu
  Vizkeleti Áron
+36 1 392 2222 / 0000vizkeleti.aron@wigner.hu
 Hosszútávú rend kondenzált rendszerekben kutatócsoport
Újfalussy Balázs osztályvezető, csoportvezető
fizikus, Ph.D.
+36 1 392 2222 / 1171ujfalussy.balazs@wigner.hu
Balla Péter
+36 1 392 2222 / 1134balla.peter@wigner.hu
  Gulyás Gábor
+36 1 392 2222 / 0000gulyas.gabor@wigner.hu
Kiss Annamária
+36 1 392 2222 / 1373kiss.annamaria@wigner.hu
Kriza György Dénes
fizikus, a fiz. tud. doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2631,
+36 1 392 2222 / 1379
kriza.gyorgy@wigner.hu
  Lászlóffy András
+36 1 392 2222 / 0000laszloffy.andras@wigner.hu
Palotás Krisztián
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2222 / 3032palotas.krisztian@wigner.hu
Penc Karlo
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2222 / 1967penc.karlo@wigner.hu
Vitos Levente
fizikus, a fiz. tud. doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2222 / 1171vitos.levente@wigner.hu
  Vörös Dániel
+36 1 392 2222 / 0000voros.daniel@wigner.hu
 Félvezető nanoszerkezetek "Lendület " kutatócsoport
Gali Ádám osztályvezető, csoportvezető
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó, egyetemi tanár
+36 1 392 2222 / 1913gali.adam@wigner.hu
Beke Dávid
vegyészmérnök, Ph.D. hallgató, tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1543beke.david@wigner.hu
Bodrog Zoltán
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1654bodrog.zoltan@wigner.hu
  Czene Szabolcs
+36 1 392 2222 / 1559czene.szabolcs@wigner.hu
  Hanen Hamdi
+36 1 392 2222 / 0000hamdi.hanen@wigner.hu
Ivády Viktor
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 0000ivady.viktor@wigner.hu
  Jegenyés Nikoletta
+36 1 392 2222 / 1558jegenyes.nikoletta@wigner.hu
Károlyházy Gyula
vegyészmérnök, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1543karolyhazy.gyula@wigner.hu
  Mahmod Al-Bkree
+36 1 392 2222 / 0000albkree.mahmod@wigner.hu
  Nain Mukesh
+36 1 392 2222 / 1355nain.mukesh@wigner.hu
  Nej Zsóka
+36 1 392 2222 / 1772nej.zsoka@wigner.hu
  Pershin Anton
+36 1 392 2222 / 0000pershin.anton@wigner.hu
  Rudolf Mátyás
+36 1 392 2222 / 1559rudolf.matyas@wigner.hu
  Song Li
+36 1 392 2222 / 0000li.song@wigner.hu
  Tamási János
vegyészmérnök, műszaki ügyintéző
 tamasi.janos@wigner.hu
Thiering Gergő
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1654thiering.gergo@wigner.hu
  Udvarhelyi Péter
+36 1 392 2222 / 0000udvarhelyi.peter@wigner.hu
  Verkhovlyuk Vladimir
+36 1 392 2222 / 0000vladimir.verkhovlyuk@wigner.hu
  Viszoki Ádám Gábor
+36 1 392 2222 / 0000viszoki.adam@wigner.hu

 

 Csoportba nem sorolt dolgozók
Sólyom Jenő
fizikus, az MTA rendes tagja, kutató professzor emeritus
+36 1 392 2633solyom.jeno@wigner.hu
Sütő András
fizikus, az MTA doktora, kutató professzor emeritus
+36 1 392 2216suto.andras@wigner.hu
Varga Lajos Károly
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa, tudományos főmunkatárs
nyugdíjas
+36 1 392 2222 / 1657,
+36 1 392 2787
varga.lajos@wigner.hu
  Wojnarovich Ferenc
nyugdíjas
 wojnarovich.ferenc@wigner.hu