SZFI Elméleti Szilárdtestfizika Osztály

OSZTÁLYVEZETŐ
 Újfalussy Balázs

ujfalussy.balazs@wigner.hu
+36 1 392 2222 / 1171

Az osztály dolgozói

 Erősen korrelált rendszerek "Lendület " kutatócsoport
Legeza Őrs csoportvezető
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2222 / 1912legeza.ors@wigner.hu
Barcza Gergely
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1190barcza.gergely@wigner.hu
  Benedek Zsolt
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 0000benedek.zsolt@wigner.hu
Csirik Mihály András
fizikus, Ph.D. hallgató, tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1190csirik.mihaly@wigner.hu
  Ganyecz Ádám
tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 0000ganyecz.adam@wigner.hu
Hagymási Imre
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1190hagymasi.imre@wigner.hu
Máté Mihály
fizikus, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 3046mate.mihaly@wigner.hu
Mosoni Tamás
villamosmérnök, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1938mosoni.tamas@wigner.hu
  Olasz András
vegyészmérnök, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1190olasz.andras@wigner.hu
Sólyom Jenő
fizikus, az MTA rendes tagja, kutató professzor emeritus
+36 1 392 2633solyom.jeno@wigner.hu
Szalay Szilárd
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 3046szalay.szilard@wigner.hu
  Szász Krisztián
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 0000szasz.krisztian@wigner.hu
  Tarcsayné Petrov Klára
vegyészmérnök, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1938petrov.klara@wigner.hu
 Hosszútávú rend kondenzált rendszerekben kutatócsoport
Újfalussy Balázs osztályvezető, csoportvezető
+36 1 392 2222 / 1171ujfalussy.balazs@wigner.hu
Balla Péter
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1134balla.peter@wigner.hu
  Contini Abilio Ivan
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 0000abilio.ivan@wigner.hu
Gulyás Gábor
fizikus-mérnök, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1657gulyas.gabor@wigner.hu
Kiss Annamária
fizikus-mérnök, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1373kiss.annamaria@wigner.hu
  Kondákor Márk
 kondakor.mark@wigner.hu
  Kránitz Péter
 kranitz.peter@wigner.hu
Kriza György Dénes
fizikus, a fiz. tud. doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2631,
+36 1 392 2222 / 1379
kriza.gyorgy@wigner.hu
Lászlóffy András
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 3027laszloffy.andras@wigner.hu
  Nagyfalusi Balázs
kutatási asszisztens
+36 1 392 2222 / 3027nagyfalusi.balazs@wigner.hu
Palotás Krisztián
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2222 / 3032palotas.krisztian@wigner.hu
Penc Karlo
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2222 / 1967penc.karlo@wigner.hu
  Rohit Babar
 rohit.babar@wigner.hu
Vitos Levente
fizikus, a fiz. tud. doktora, tudományos tanácsadó
+36 1 392 2222 / 1171vitos.levente@wigner.hu
  Vörös Dániel
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 0000voros.daniel@wigner.hu
 Félvezető nanoszerkezetek "Lendület " kutatócsoport
Gali Ádám osztályvezető, csoportvezető
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó, egyetemi tanár
+36 1 392 2222 / 1913gali.adam@wigner.hu
Beke Dávid
vegyészmérnök, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1543beke.david@wigner.hu
Bodrog Zoltán
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1654bodrog.zoltan@wigner.hu
Czene Szabolcs
vegyész, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1559czene.szabolcs@wigner.hu
Jegenyés Nikoletta
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1558jegenyes.nikoletta@wigner.hu
Károlyházy Gyula
vegyészmérnök, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1543karolyhazy.gyula@wigner.hu
  Maák Pál Andor
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 0000maak.pal@wigner.hu
Meysam Mohseni
fizikus, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1654mohseni.meysam@wigner.hu
Naina Mukesh
fizikus, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1355nain.mukesh@wigner.hu
Nej Zsóka
projektmenedzser, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1772nej.zsoka@wigner.hu
Nima Ghafari Cherati
fizikus, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222ghafari.cherati.nima@wigner.hu
  Pershin Anton
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1355pershin.anton@wigner.hu
Rózsa Péter
vegyészmérnök, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1559rozsa.peter@wigner.hu
Rudolf Mátyás
vegyészmérnök, tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1559rudolf.matyas@wigner.hu
  Sarah Morais Bezerra
tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 0000morais.sarah@wigner.hu
Song Li
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1654li.song@wigner.hu
Tamási János
vegyészmérnök, kutatási szakalkalmazott
+36 1 392 2222 / 1558tamasi.janos@wigner.hu
Thiering Gergő
fizikus, tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1355thiering.gergo@wigner.hu
Udvarhelyi Péter
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1355udvarhelyi.peter@wigner.hu
Verkhovlyuk Vladimir
fizikus, Ph.D., tudományos segédmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1558vladimir.verkhovlyuk@wigner.hu

 

 Csoportba nem sorolt dolgozók
Sütő András
fizikus, az MTA doktora, kutató professzor emeritus
+36 1 392 2216suto.andras@wigner.hu
Varga Lajos Károly
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa, tudományos főmunkatárs
nyugdíjas
+36 1 392 2222 / 1657,
+36 1 392 2787
varga.lajos@wigner.hu
  Wojnarovich Ferenc
nyugdíjas
 wojnarovich.ferenc@wigner.hu