RMI Komputációs Tudományok Osztálya

OSZTÁLYVEZETŐ
 Telcs András
Ph.D., tudományos tanácsadó
telcs.andras@wigner.hu
+36 1 392 2780

Az osztály dolgozói

 Komputációs rendszerszintű idegtudomány "Lendület" kutatócsoport
Orbán Gergő csoportvezető
+36 1 392 2732orban.gergo@wigner.hu
Csikor Ferenc
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2744csikor.ferenc@wigner.hu
Érdi Péter
fizikus, kutató professzor emeritus
+36 1 392 2742erdi.peter@wigner.hu
  Fráter Csenge
+36 1 392 2744frater.csenge@wigner.hu
  Hajnal Márton
+36 1 392 2744hajnal.marton@wigner.hu
  Meszéna Balázs
+36 1 392 2222 / 1119meszena.balazs@wigner.hu
Nagy Dávid Gergely
+36 1 392 2744nagy.g.david@wigner.hu
Stippinger Marcell
fizikus, Ph.D.
+36 1 392 2742stippinger.marcell@wigner.hu
  Székely Anna
+36 1 392 2222 / 0000szekely.anna@wigner.hu
Telcs András osztályvezető
Ph.D., tudományos tanácsadó
+36 1 392 2780telcs.andras@wigner.hu
 Elméleti idegtudomány és komplex rendszerek kutatócsoport
Somogyvári Zoltán csoportvezető
+36 1 392 2222 / 1238somogyvari.zoltan@wigner.hu
Bazsó Fülöp
+36 1 392 2222 / 1238bazso.fulop@wigner.hu
Bencze Attila István
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2541bencze.attila@wigner.hu
Benkő Zsigmond
+36 1 392 2222 / 0000benko.zsigmond@wigner.hu
  File Bálint
+36 1 392 2742file.balint@wigner.hu
  Jenkovszky László
nyugdíjas
 jenkovszky.laszlo@wigner.hu
Kiss Tamás
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1238kiss.t@wigner.hu
  Négyessy László
biológus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1238negyessy.laszlo@wigner.hu
  Szalisznyó Krisztina
tartósan távol
+36 1 392 2222 / 3257szalisznyo.krisztina@wigner.hu
  Varga Bálint
+36 1 392 2222 / 0000varga.balint@wigner.hu
Zalányi László András
+36 1 392 2222 / 1238zalanyi.laszlo@wigner.hu
 Neurorehabilitációs és mozgásszabályozás kutatócsoport csoport
Laczkó József csoportvezető
+36 1 392 2565,
+36 1 392 2564
laczko.jozsef@wigner.hu
Arató András
nyugdíjas
+36 1 392 2564arato.andras@wigner.hu
Percze-Mravcsik Mariann
fiatal kutató
+36 1 392 2566percze-mravcsik.mariann@wigner.hu
  Radeleczki Balázs
+36 1 392 2222 / 0000radeleczki.balazs@wigner.hu
  Vaspöri Teréz
nyugdíjas
+36 1 392 2565vaspori.terez@wigner.hu
  Zólyominé Botzheim Lilla
fiatal kutató
+36 1 392 2565botzheim.lilla@wigner.hu
 Adat- és számításintenzív tudományok kutatócsoport
  Jakovác Antal csoportvezető
+36 1 392 2222 / 0000jakovac.antal@wigner.hu
Csabai István Ervin
+36 1 392 2222 / 0000csabai.istvan@wigner.hu
  Dobos László
 dobos.laszlo@wigner.hu
  Kurbucz Marcell Tamás
+36 1 392 2222 / 0000kurbucz.marcell@wigner.hu
  Pósfay Péter
+36 1 392 2222 / 0000posfay.peter@wigner.hu
 Kvantumszámítás és informatika kutatócsoport
Zimborás Zoltán csoportvezető
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 3387zimboras.zoltan@wigner.hu
  Barankai Norbert
+36 1 392 2222 / 1788barankai.norbert@wigner.hu
  Budai Ákos
+36 1 392 2222 / 0000budai.akos@wigner.hu
  Cristhiano André, Gamarano Duarte Carneiro Silva
 duarte.cristhiano@wigner.hu
Jakab Dávid
+36 1 392 2222 / 1264jakab.david@wigner.hu
  Kolarovszki Zoltán
 kolarovszki.zoltan@wigner.hu
Lukács Árpád László
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2222 / 1149lukacs.arpad@wigner.hu
  Solymos Adrián
+36 1 392 2222 / 0000solymos.adrian@wigner.hu