RMI Komputációs Tudományok Osztály

OSZTÁLYVEZETŐ
 Telcs András
Ph.D., tudományos tanácsadó
telcs.andras@wigner.hu
+36 1 392 2222 / 1491

Az osztály dolgozói

 Komputációs rendszerszintű Idegtudomány csoport
Orbán Gergő csoportvezető
+36 1 392 2732orban.gergo@wigner.hu
Csikor Ferenc
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
+36 1 392 2744csikor.ferenc@wigner.hu
Érdi Péter
fizikus, kutató professzor emeritus
+36 1 392 2742erdi.peter@wigner.hu
  Fráter Csenge
 frater.csenge@wigner.hu
  Hajnal Márton
 hajnal.marton@wigner.hu
  Meszéna Balázs
+36 1 392 2222 / 1119meszena.balazs@wigner.hu
Nagy Dávid Gergely
+36 1 392 2744nagy.g.david@wigner.hu
Stippinger Marcell
+36 1 392 2222 / 3499stippinger.marcell@wigner.hu
Telcs András osztályvezető
Ph.D., tudományos tanácsadó
+36 1 392 2222 / 1491telcs.andras@wigner.hu
 Elméleti Idegtudomány és komplex rendszerek csoport
Somogyvári Zoltán csoportvezető
+36 1 392 2222 / 1238somogyvari.zoltan@wigner.hu
Bazsó Fülöp
+36 1 392 2222 / 1238bazso.fulop@wigner.hu
Bencze Attila István
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2541bencze.attila@wigner.hu
  Benkő Zsigmond
 benko.zsigmond@wigner.hu
  File Bálint
 file.balint@wigner.hu
  Jenkovszky László
nyugdíjas
 jenkovszky.laszlo@wigner.hu
  Kiss Tamás
+36 1 392 2222 / 1394kiss.t@wigner.hu
  Négyessy László
biológus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
+36 1 392 2222 / 1238negyessy.laszlo@wigner.hu
  Szalisznyó Krisztina
tartósan távol
+36 1 392 2222 / 3257szalisznyo.krisztina@wigner.hu
Zalányi László András
+36 1 392 2222 / 1238zalanyi.laszlo@wigner.hu
 Neurorehabilitációs és Mozgásszabályozás csoport
Laczkó József csoportvezető
+36 1 392 2565,
+36 1 392 2564
laczko.jozsef@wigner.hu
  Páli Jenő
 pali.jeno@wigner.hu
Percze-Mravcsik Mariann
+36 1 392 2566percze-mravcsik.mariann@wigner.hu
  Zólyominé Botzheim Lilla
+36 1 392 2565botzheim.lilla@wigner.hu
 Adat- és Számításintenzív Tudományok csoport
  Csabai István Ervin csoportvezető
 csabai.istvan@wigner.hu
  Jakovác Antal
 jakovac.antal@wigner.hu
  Kurbucz Marcell Tamás
 kurbucz.marcell@wigner.hu