A Wigner Gyakornoki Program kutatóközpontunk kiemelt programja. A "Wigner Gyakornok" címet pályázat útján nyerhetik el azok a tehetséges, jó tanulmányi eredménnyel rendelkező hallgatók, akik tanulmányaikat az Eötvös Loránd Tudományegyetem vagy a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem nappali tagozatos, BSc vagy MSc képzésében végzik.

Minden nyertes hallgatónak ezúton is gratulálunk, és eredményes munkát kívánunk!

 

Az első félév nyertes pályázói:

a Részecske- és Magfizikai Intézetben:

 

 

„Wigner gyakornok”

Témavezető

Osztály

1.

Csatlós Botond, BSc *

Hamar Gergő

NFO

2.

Graning Sára, MSc

Merkel Dániel 

NAO

3.

Kapta Marcell, BSc

Keszthelyi Tamás

NAO

4.

Kármán György, BSc

Szilágyi Edit

NAO

5.

Muneeb Mushtaq, MSc

Fodor Gyula

ELMO

6.

Munkhjargal Lkhagvadorj, MSc

Facskó Gábor

ŰŰO

7.

Oberfrank Robin, MSc

Bajnok Zoltán

ELMO

8.

Östör János, BSc

Rácz István 

ELMO

9.

Páhoki Tamás, MSc *

Bajnok Zoltán

ELMO

10.

Pszota Máté, MSc

Ván Péter

ELMO

11.

Rábóczki Bence, BSc *

Hamar Gergő

NFO

12.

Sájerman Klára, BSc

Merkel Dániel 

NAO

13.

Somodi Máté, BSc

Rácz István

ELMO

14.

Stefán Abigél Boglárka, BSc

Hamar Gergő

NFO

15.

Szabó Zsombor, MSc

Orbán Gergő

KTO

16.

Szűcs Tamás, BSc

Telcs András

KTO

17.

Zemlényi Levente, MSc

Vankó György

NAO

 

a Szilárdtestfizikai és Optikai Intézetben:

 

„Wigner gyakornok”

Témavezető

Osztály

1.

Fekete Csilla, MSc

Kováts Éva

KSZO

2.

Kondákor Márk, BSc

Penc Karlo

ESZO

3.

Kránitz Péter, BSc

Penc Karlo

ESZO

4.

Mészáros Andrea, MSc

Beke Dávid

ESZO

5.

Osváth Botond, MSc

Barcza Gergely

ESZO

6.

Petrovics Zoltán, BSc

Kováts Éva, Pekker Áron

KSZO

7.

Potrik Attila, MSc

Kálmán Orsolya, Kiss Tamás

KKO

8.

Runder László, BSc

Penc Karlo

ESZO

9.

Sarus Balázs, BSc

Nagy Dávid

KKO

10.

Sárközi Bálint, BSc

Vukics András

KKO

11.

Száraz Dániel, BSc

Pethes Ildikó, Jóvári Pál

KFO

12.

Varga Dániel, MSc

Dombi András

KKO

13.

Vörös Máté, MSc

Nagy Attila

ANOO